دانلود نرم افزار CSI Bridge Advanced 21.1.0 Build مخصوص ویندوز [RB:Rozblog_Dynamic_Code] [RB:Rozblog_Js]

دانلود نرم افزار CSI Bridge Advanced 21.1.0 Build مخصوص ویندوز

تبلیغات بنری

دانلود نرم افزار CSI Bridge Advanced 21.1.0 Build مخصوص ویندوز
تعداد بازديد : 876

مدل سازی ، تجزیه و تحلیل و طراحی سازه های پل برای ایجاد نهایی در ابزارهای مهندسی کامپیوتری در CSiBridge ادغام شده اند. سهولت اجرای همه این وظایف ، CSiBridge را به برنامه ای نرم افزاری و کاربردی ترین نرم افزاری که امروزه در بازار موجود است تبدیل می کند. مهندسان با استفاده از CSiBridge می توانند هندسه های پیچیده پل ، شرایط مرزی و موارد بار را به راحتی تعریف کنند. مدل های پل به صورت پارامتری تعریف می شوند ، با استفاده از عباراتی که برای مهندسین پل مانند خطوط چیدمان ، دهانه ، یاتاقان ها ، اباتمنت ها ، خم ها ، لولا ها و تنش پس از آن آشنا هستند. این نرم افزار با ایجاد تغییر در پارامترهای تعریف پل ، مدل های ستون فقرات ، پوسته یا جامد را ایجاد می کند که به طور خودکار بروزرسانی می شوند.

نویسنده :
تاریخ انتشار : جمعه 9 آبان 1398 ساعت: 14:48

دانلود نرم افزار سپ CSI SAP2000 مخصوص ویندوز
تعداد بازديد : 780

CSI SAP2000 - سیستمی برای  تجزیه و تحلیل استاتیک و پویا سه بعدی با روش المان محدود و طراحی ساختاری است.
SAP2000 از اصولی پیروی می کند که ویژگی های اصلی آن رابط کاربری مدرن ، بصری و جهانی مبتنی بر هسته محاسبه منحصر به فرد و ابزار طراحی ساختاری برای مهندسین طراحی زیرساخت های حمل و نقل ، ساختمانهای صنعتی و عمرانی ، امکانات ورزشی و سایر امکانات است.
از یک محیط کاری مدل سازی شی گرا سه بعدی گرفته تا طیف گسترده ای از گزینه های ساختاری و گزینه های طراحی که بصورت جامع در یک رابط کاربری قدرتمند ادغام شده اند ، SAP2000 یکپارچه ترین ، کارآمدترین و کاربردی ترین سیستم محاسباتی با هدف کلی در بازار امروز است. . رابط بصری به شما امکان می دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون یک فرایند یادگیری طولانی ، مدل های سازه ها را ایجاد کنید. امروز می توانید از SAP2000 برای همه کارهای محاسبه و طراحی خود ، از جمله کارهای کوچک روزمره استفاده کنید.
با استفاده از قالب های داخلی می توانید مدل های پیچیده ایجاد و به عناصر محدود تقسیم شوید. ابزارهای طراحی یکپارچه ساختاری قادر به تولید خودکار باد ، موج ، بارهای وسایل نقلیه و بارهای لرزه ای بر روی مدل هستند و همچنین می توانند براساس استانداردهای طراحی کشورهای مختلف ، یک کنترل کامل اتوماتیک از فولاد و عناصر بتونی مسلح را انجام دهند.

دانلود نرم افزار

نویسنده :
موضوع: مهندسی عمران , ,
تاریخ انتشار : جمعه 7 آبان 1398 ساعت: 12:32
برچسب ها : , ,
ليست صفحات
تعداد صفحات : 1
تبلیغات بنری
//تبلیغات متنی//